close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • loading...
  YourAds Here YourAds Here

  khedmatazma

  بازدید : 236
  سه شنبه 11 آذر 1399 زمان : 9:42

  قبل از رزرو سرویس نظافت منزل
  هنگامی که به دنبال بهترین سرویس نظافت منزل هستید ، آسان است که بیش از حد اطلاعات غرق شوید.

  مرتب سازی از طریق وب سایت ها ، دریافت قیمت و صحبت با هر ارائه دهنده ممکن است چندین روز ، شاید حتی هفته ها طول بکشد.

  حتی در این صورت ، هنوز ممکن است مطمئن نباشید که بیشترین سود را از پول خود می گیرید یا خیر.

  بنابراین برای کمک به شما در پیمایش در دنیای تمیز کردن خانه ، ما 5 نکته درمورد نحوه انتخاب سرویس نظافت منزل را به اشتراک می گذاریم.

  شما یاد خواهید گرفت که در یک سرویس معتبر نظافت منزل چه چیزی را جستجو کنید ، بهترین زمان ها برای رزرو ، و اینکه چگونه خدمات نظافت خود را ارزان تر کنید.

  اگر قبلاً خدمات تمیز کردن منزل را رزرو نکرده اید و یا برای خدمات تمیز جدید در بازار نیستید ، قبل از رزرو در هر جایی حتما این مطلب را بخوانید.

  1. محدوده را کاهش دهید
  تصمیم بگیرید که چه چیزهایی را باید در خانه خود تمیز کنید

  شما واقعاً در چه مواردی به کمک نیاز دارید؟

  اول از همه ، مهم است که چیزهایی را که واقعا می خواهید تمیز شوند ، تهیه کنید زیرا همه خدمات تمیز کردن خدمات یکسانی را انجام نمی دهند. به عنوان مثال ، برخی لباس های شسته شده شما را انجام می دهند ، تخت ها را مرتب می کنند ، ظرف ها را می شویند و غیره - بنابراین مهم است که قبل از رزرو بدانید چه چیزی نیاز دارید و اطمینان حاصل کنید که شرکتی که استخدام کرده اید این کارها را انجام می دهد.

  چیزی فرض نکنید هیچ چیز بدتر از این نیست که به خانه بیایید و انتظار داشته باشید لباسشویی تا شود و متوجه شوید که این کار انجام نشده است زیرا این بخشی از قرارداد خدمات آنها با شما نیست.

  ثانیا ، اگر بودجه کافی دارید ، تصمیم گیری در مورد آنچه که شما واقعاً نیاز به تمیز کردن دارید راهی برای شخصی سازی نظافت شما برای کمی ارزان تر کردن آن است.

  به عنوان مثال ، شاید تنها چیزی که واقعاً به کمک آن نیاز دارید آشپزخانه و سرویس بهداشتی است؟ برخی از خدمات نظافت به شما امکان می دهد تا قسمتهایی از خانه خود را تمیز کنید (معمولاً حمام و آشپزخانه زیرا سخت ترین قسمتهای خانه برای تمیز کردن است). گرد و غبار و پاک کردن سطوح دیگر آنها از خود مراقبت می کنند.

  به خاطر داشته باشید ، همه خدمات نظافت به شما اجازه چنین کاری را نمی دهند. به عنوان مثال ، در Scrubbi ما نرخ مسطحی را بیشتر براساس اندازه خانه و تعداد اتاق شما نقل می کنیم - اما در مورد تمیز کردن Move Out محدوده را در نظر می گیریم.

  اما اگر فقط به دنبال کمی کمک و نه تمیزکاری دقیق تر هستید ، خوب است بدانید که این گزینه در دسترس نیست.

  کار دیگری که می توانید انجام دهید کاهش تعداد قرارهای ملاقات در یک ماه است. بنابراین به جای قرارهای هفتگی شاید بتوانید با قرارهای دو هفته ای کنار بیایید. یا اگر بچه ندارید ، حتی بازدیدهای ماهانه ممکن است خوب باشد - اگرچه بعضی از بزرگسالان از بیشتر کودکان 5 ساله کثیف ترند!

  همچنین نگاه کنید به: چک لیست تمیز کردن خانه Scrubbi’s

  2. هرچه قرار ملاقات بیشتر باشد ، بهتر است
  فرکانس مهم است

  به تمیزکاری ماهانه ، دو بار در هفته یا نظافت هفتگی نیاز دارید؟ یا شاید فقط یک بار تمیز کردن برای حرکت کردن؟ نگاهی دقیق و دقیق به تعداد دفعات نیاز به قرارهای نظافت منزل بیندازید. شاید بجای هفتگی بتوانید با نظافت دو هفته ای کنار بیایید؟

  فقط بخاطر داشته باشید که به طور کلی ، هرچه ملاقات های شما بیشتر باشد ، از نظر هزینه هر بازدید ارزان تر خواهد بود.

  به عنوان مثال ، تمیز کردن های دو بار در هر هفته نسبت به بازدیدهای ماهانه ارزان تر خواهد بود ، و بعضی اوقات ماهانه فقط چند دلار بیشتر هزینه می شود. اگر احساس می کنید به دفعات زیاد به آن احتیاج ندارید ، می توانید هفتگی بروید ، سپس خدمات تمیز کردن خود را بعداً تنظیم کنید یا برعکس با رفتن ماهانه و در صورت لزوم فرکانس را افزایش دهید.

  جابجایی و ملاقات های یک بارمصرف تقریباً بیشترین هزینه را برای هر بار مراجعه به دلیل تمیز کردن تمیز کردن و یک سرویس منظم و مداوم ندارد.

  اسکرابی در سراسر کشور است. در اینجا لیستی از شهرهایی که در سراسر کانادا خدمات ارائه می دهیم وجود دارد

  3. به بررسی ها بپردازید یا از دوستان برای توصیه ها بخواهید
  درخواست از دوستان ، خانواده و همکارانی که قبلاً خدمات نظافت منزل را برای توصیه آنها استخدام کرده اند می تواند شما را در بسیاری از سردردها نجات دهد زیرا می توانید نسبتاً مطمئن باشید که اگر آنها تجربه خوبی داشته باشند ، شما نیز این کار را انجام خواهید داد. این یکی از اصلی ترین راه هایی است که اسکرابی به روش ما رشد کرد.

  یکی از مزایای استفاده از خدمات نظافتی که به شما توصیه شده این است که در برخی موارد اعتبار ارجاع به شما و اعتبار شخصی که به شما توصیه می کند را می دهند. این برای هر دوی شما یک برد است.

  اگر کسی را برای پرسیدن ندارید یا می خواهید جستجوی خود را انجام دهید ، خواندن نظرات مشتریان یک شرکت می تواند به شما ایده ای را درباره آنچه درگیر آن هستید ، ارائه دهد.

  آنها را در Google ، Yelp ، Homestars و وب سایت شخصی آنها جستجو کنید تا نظراتی را که افراد ارائه داده اند ، بررسی کنید.

  کار نظافت در منزل

  4. نرخ های مسطح و هزینه های خرید
  نرخ مسطح بهتر است

  شما می دانید که قیمت تمیز کردن فک 100 دلار کمتر از بقیه است؟

  بله عالی به نظر می رسد اما همه شما قطعاً می خواهید دوباره بررسی کنید که آیا نرخ آن ثابت است.

  این احتمال وجود دارد که اینگونه نباشد و آنها به شدت تخمین زده شده اند.

  که چگونه می توانید در پایان با یک اسکناس غافلگیر کننده 350 دلاری در پایان تصور کنید که با 170 دلار آن را دریافت می کنید.

  نه تنها این ، بلکه کارایی و تلاش خدمتکاران چیزی نیست که شما قبلاً بدانید - نرخ ثابت بیشتر است

  ble را تضمین می کند و می دانید که برای چه چیزی هزینه می کنید و با دیدن صورتحساب نهایی شوکه نمی شوید.

  پیاده روی کنید

  این یکی است که نمی توانیم به اندازه کافی استرس داشته باشیم.

  پس از تمیز کردن ، با تمیز کننده گشت بزنید تا اطمینان حاصل کنید که چیزی از قلم نیفتاده است.

  این به شما فرصتی می دهد تا ببینید آیا چیزی از قلم افتاده است یا اینکه منطقه ای از خانه شما نیاز به کمی توجه بیشتری دارد تا کمی بهتر انجام شود.

  پس از رفتن نظافتچی ها ، برگشتن آنها در همان روز تقریباً غیرممکن است ، بنابراین قبل از رفتن اطمینان حاصل کنید که همه چیز خوب به نظر می رسد.

  اگر نمی توانید در زمان خدمت در خانه باشید ، اطمینان حاصل کنید که در اسرع وقت گردش کنید. شرکت های معتبر نظافت دارای ضمانت خدمات نظافت هستند اما معمولاً مجبورید ظرف 24 ساعت هرگونه مشکل را به آنها اطلاع دهید.

  همچنین مراجعه کنید به: ضمانت خدمات 24 ساعته Scrubbi

  از وب سایت ما دیدن کنید: www.scrubbi.com

  5- به دنبال یک تجربه تمیزکاری بهتر باشید
  مزایا و معایبی برای هر یک وجود دارد و این تفاوت ها از نظر تجربه شما منجر به اختلافات زیادی می شود.

  از چت آنلاین پشتیبانی مشتری گرفته تا برنامه ریزی ، یادآوری قرار ملاقات و موارد دیگر ، ما از فناوری برای ایجاد تجربه مشتری بهتر برای شما استفاده می کنیم.

  ما همچنین با هزینه های بیشتری جلو هستیم و سعی نمی کنیم با "ساعت کاری" شما را فریب دهیم یا هزینه تمیز کردن افزونه هایی را که نیازی به شما نیست از شما هزینه می گیریم.

  دقیقاً "ساعت کاری" چیست؟

  آنچه اتفاق می افتد این است که مردم در دام قیمت هر ساعت اعلام می شوند اما آنها نمی دانند این قیمت هر ساعت برای هر پاک کننده است.

  بنابراین به عنوان مثال ، اگر شرکتی بگوید هر ساعت 25 دلار از شما هزینه دریافت می کند و سه پاک کننده می آید ، در واقع 75 دلار در ساعت (3 25 25 دلار) از شما کسر می شود.

  مشکل دیگر شارژ ساعتی این است که نظافتچی ها انگیزه ای برای کار سخت تر یا سریعتر ندارند - در واقع ، آنها انگیزه ای برای کندتر شدن دارند!

  خوشبختانه ما در صورت رضایت از نظافت خود با حل کردن نرخ ثابت و دادن حق امتیاز به نظافتچیان ، برای هر دو این مشکلات راه حلی پیدا کرده ایم.

  این تضمین می کند که بدون پرداخت قبض غافلگیرانه در پایان ، تمیزکاری با کیفیت عالی را که به دنبال آن هستید ، دریافت خواهید کرد.

  مغالطه "More Maids"

  متوجه شدم که چرا مردم فکر می کنند داشتن پاک کننده های بیشتر بهتر است.

  منطقی است که فکر کنیم داشتن خدمتکارهای بیشتر به این معنی است که خانه شما تمیزتر خواهد بود و در مدت زمان کمتری از یک خانه به پایان می رسد.

  اما این طرز تفکر بر اساس چند فرضیه مانند: الف) همه خدمتکاران در نظافت عالی هستند و ب) در خانه شما هیچ گفتگوی چت یا اتلاف وقت انجام نمی شود.

  اما در حالی که "B" مسئله چندان بزرگی نیست ، "A" قطعاً بزرگ است.

  حقیقت این است که یافتن یک خدمتکار بزرگ به اندازه کافی دشوار است: توجه به جزئیات ، دانش ایجاد لکه های مختلف در سطوح مختلف ، قابل اعتماد بودن ، نمایش مداوم و کارآمد کار کردن.

  داشتن کل تیم های 2 ، 3 یا بیشتر خدمتکارهای بزرگ مانند این - گرچه غیرممکن نیست - اما بسیار نادر است.

  https://v.gd/L0A4nf

  https://cutt.ly/BhlxHPv

  https://bit.ly/2Jx8Lls

  https://is.gd/ey4SL0

  http://http//lnkiy.in/ruWzx

  shorturl.at/amGN6

  به وبلاگ خود خوش امدید
  نظرات این مطلب

  تعداد صفحات : 0

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 3
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • بازدید امروز : 3
 • بازدید کننده امروز : 4
 • باردید دیروز : 4
 • بازدید کننده دیروز : 5
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 88
 • بازدید ماه : 88
 • بازدید سال : 2188
 • بازدید کلی : 4826
 • کدهای اختصاصی